• Email: info@betonacelszerelo.hu

Kontakt

Obchod

Debrecen

József Polgár
Manažér
jozsef.polgar@betonacelszerelo.hu
06-30/945-0901

Róbert Polgár
Manažér
robert.polgar@betonacelszerelo.hu
06-30/382-4748

János Dr. Herbák
Manažér
janos.herbak@betonacelszerelo.hu
06-30/399-1466

Erzsébet Lukács
Účtovníctvo úradník
erzsebet.lukacs@betonacelszerelo.hu
06-30/576-7428

Zita Ujhelyi
Asistent predaja
zita.ujhelyi@betonacelszerelo.hu
+36-30/391-8914

Éva Kathi
Vedúci obchodného tímu
eva.kathi@betonacelszerelo.hu
06-30/488-7291

Budapest

Anikó Séra
Hlavný správca
aniko.sera@betonacelszerelo.hu
06-30/488-7296

Objednávka

Debrecen

Vivien Kovács
Vedúci prípravného tímu
elokeszites@betonacelszerelo.hu
06-30/231-3228

Emese Nagyné N.
Prípravný
elokeszites@betonacelszerelo.hu
06-30/172-2624

Výroba

Debrecen

Norbert Sas
Leader Site
norbert.sas@betonacelszerelo.hu
06-30/488-7290

Budapest

Imre Nagy
Spracovanie armatúry procesora
imre.nagy@betonacelszerelo.hu
06-30/248-5949

Norbert Zilahi
Vedúci závodu na posilnenie spracovania ocele
norbert.zilahi@betonacelszerelo.hu
06-30/447-9554

Dodávka tovaru

Budapest

Elizabet Fityik
Speditor
elizabet.fityik@betonacelszerelo.hu
06-30/201-2832

Záruka kvality

Debrecen

Imre Gyuro
Záruka kvality
imre.gyuro@betonacelszerelo.hu
06-30/263-1416

Budapest

Mihály Bertalan
Záruka kvality
mihaly.bertalan@betonacelszerelo.hu
06-30/557-4405

Kontakt

Žiadosť o ponuku
Dokumenty na stiahnutie